Dnes má svátek: Světlana Zítra: Radek Pozítří: Leona
csenfrdeplptruskes

Rybaspol, s.r.o.

Krmiva pro zvířata

Dodáváme krmiva pro domácí zvířata

Krmiva pro psy:

granulovaná krmiva, mražené maso a salámy, konzervy, doplňkové krmivo, žvýkací a jiné pamlsky, sušené pochoutky, uzené pochoutky

Krmiva pro kočky:

granulovaná krmiva, konzervy, kapsičky, mražené maso a salámy
Dále nabízíme krmiva pro ptáky, krmiva pro hlodavce i krmiva pro rybičky.
Krmiva pro zvířata a celý sortiment chovatelských potřeb pro vaše mazlíčky si můžete zakoupit za zvýhodněné ceny  v našem e-shopu nebo přímo na prodejně v Bravanticích 235, okr. Nový Jičín  1 km od dálnice (sjezd Bílovec) , kde se nachází rovněž sklad. Při odběru zboží v místě nebo přes Internet nad 3.000,- Kč je doprava zdarma.

Chlazené rybí výrobky

Chlazené a mražené rybí produkty

Jsme dodavatelé širokého spektra chlazených i mražených rybích produktů. Naše chladící boxy obsahují široký sortiment sladkovodních i mořských ryb.

Živé ryby

nabízíme prodej plůdku, násadové ryby, tržní ryby a vánočního kapra. Dovoz ryb zajišťujeme speciálními vozidly z celé Evropy. Živé ryby zakoupené v Bravanticích na požádáni zabíjeme a vykucháme.

Krmivo pro ryby

Vedle živých, chlazených a mražených ryb a rybích produktů nabízíme sortiment krmiva pro ryby. Více najdete na našem eshopu.Distribuce a prodej sladkovodních a mořských mražených ryb.
Prodej krmiv pro zvířata - granulovaná krmiva, mražené maso apod.

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Telefon: 59 696 34 96 – 7

Adresa:

Rybaspol, s.r.o.
Bravantice 235
PSČ 742 81

PROVOZNÍ DOBA:

Pondělí: 08:00 - 15:00
Úterý: 08:00 - 15:00
Středa: 08:00 - 15:00
Čtvrtek: 08:00 - 15:00
Pátek: 08:00 - 15:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

Vytisknout E-mail