Dnes má svátek: Světlana Zítra: Radek Pozítří: Leona
csenfrdeplptruskes

Motobar Bravantice

Restaurace s nevšedním interiérem vhodná pro pořádání svateb, rodinných oslav a  firemních akcí či školení nebo večírků s odděleným salónkem pro 45 osob, která Vás překvapí velice dobrou českou kuchyní a pivem jako křen.

Motobar nabízí

  • denní menu, hotová jídla, celodenní kuchyni
  • skvělou Plzeň, točený birell a kofolu, výbornou kávu s domácími zákusky a mnoho jiných nápojů a pochutin
  • možnost pořádání svateb, firemních večírků a jiných oslav až pro 100 osob s možností použití samostatného salónku

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Penzion Bravantice

Ubytování je 300 metrů od sjezdu z dálnice D1 směr Klimkovice nebo směr Bílovec. Možnost UBYTOVÁNÍ NONSTOP. Penzion je součástí velkého parkoviště v areálu Motobaru Bravantice. Máme k dispozici celkem 7 pokojů, s kapacitou 18 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením. K dispozici je TV, WiFi ZDARMA, lednice, varná konvice s příslušenstvím a vlastní parkoviště ZDARMA. V okolí jsou 8 km lázně Klimkovice, 10 km letiště Leoše Janáčka Mošnov,  a jiné kulturní vyžití. Součástí areálu je stravování v restauraci Motobaru Bravantice kde je otevřeno v pracovní dny již od 8 hod.

Penzion v provozu non-stop

  • wi-fi připojení na každém pokoji
  • platební karty jsou akceptovány
  • možnost zvýhodněného stravování snídaně, oběd, večeře

Kontakty

rezervace v restauraci: +420 722 540 300, +420 608 077 775                                                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

rezervace ubytování: +420 602 761 137                                                                                   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.motobarbravantice.cz

 f10

Vytisknout E-mail